Profil společnosti

Společnost Computer Complete Service s.r.o. byla založena 2.5.1990 jako první soukromá, ryze česká firma na trhu výpočetní techniky v ČR. Sídlo firmy je v Českých Budějovicích. Firemní středisko je také v Praze. Většina našich služeb a produktů je dodávána zákazníkům v České republice, pouze některé menší zakázky realizujeme v zahraničí.

Spektrum služeb v oblasti výpočetní techniky

Řešení pro školy

Nabízíme školám naše řešení a servis, tzv. CCS Carepaq, který usnadňuje a velice zjednodušuje řízení IT školy. Naše řešení je vhodné jednak pro školy, které již mají svého správce IT a také pro školy, kde řeší správu IT jinak, např. dodavatelsky. Naše řešení je také mimořádně vhodnou alternativou k bývalému projektu „internet do škol“ (INDOŠ. Naše nabídka spočívá v implementaci „šablony řešení“ pro podmínky dané školy.
Podrobnější informace naleznete zde.

Outsourcing

S rostoucí závislostí firem na IT roste také složitost těchto samotných systémů (zejména narůstá geografická složitost). Zákazníci zavádějí na svých pobočkách ON-LINE systémy spojené s centrálami, což ve výsledku klade stále větší důraz na bezpečnost dat a spolehlivost. Na tuto situaci firmy (zabývající se IT) reagují zavedením nové formy spolupráce tzv. Outsourcing. Jde vlastně o formu pronájmu lidských zdrojů, know-how i samotné techniky, což je navíc doplněno o soubor dalších služeb (prodej techniky, prodej spotřebního materiálu, poradenství). Outsourcing je služba, která nahradí (případně vytvoří) ve Vaší firmě plnohodnotné IT oddělení.
Podrobnější informace naleznete zde.
Poradna

Služby v oblasti datových sítí LAN

Za dobu existence naší společnosti jsme realizovali několik větších (nad 50 přípojných míst) a desítky menších projektů v oblasti datových sítí. V poslední době stále častěji realizujeme komplexnější řešení, zejména propojování poboček zákazníka do takzvané virtuální privátní sítě (VPN), pomocí sítí metropolitního rozsahu nebo internetu. V těchto aplikacích klademe velký důraz na bezpečnost dat s využitím šifrování a robustního návrhu.
Podrobnější informace naleznete zde.
Datové sítě

WEBové prezentace

Webová prezentace firmy je dnes velkým marketingovým nástrojem. Nabízíme našim zákazníkům komplexní řešení této Internetové aplikace. Vytvoření „tváře“ webu (webdesign), vytvoření elektronického obchodu, hosting na našich serverech, naplnění webu a e-obchodu daty zákazníka a samozřejmě také zaškolení.
Podrobnější informace naleznete zde.

Hosting internetu

Nabízíme hostování Vašich internetových aplikací na našich serverech. Může jít buď o samotné hostování Vašich stránek a e-mailu nebo o komplexní službu na klíč (od analýzy problému, přes kompletní grafické a programové zpracování, až po samotné hostování).
Podrobnější informace naleznete zde.

Dodávky našich CCS počítačů a serverů HP a SuperMicro

Počítače CCS jsou postaveny na základních deskách firmy INTEL, servery jsou buď INTEL,HP nebo SUPERMICRO. Jako další komponenty pro naše počítače používáme produkty předních světových výrobců např. Seagate, NVIDIA, Kingston, atd. Do našich počítačů CCS instalujeme v současnosti operační systém Microsoft (XP nebo Windows 7) nebo LINUX.
Podrobnější informace naleznete zde.
Počítač CCS

Dodávky dalších komponentů výpočetní techniky

Notebooky (HP, Fujistu-Siemens, Toshiba), tiskárny (HP, Canon, Epson), skenery různých výrobců, CD-ROM, CD-RW, DVD, DVD-RW, video adaptery, pevné disky, faxmodemy, paměti, monitory, multifunkčí zařízení, atd.
Podrobnější informace naleznete zde.
Komponenty

Dodávky produktů HP

Informace o produktech a službách HP rádi poskytneme na požádání. Notebook

Dodávky průmyslových počítačů (ADLINK Technology)

ADLINK je jeden z největších světových výrobců komponentů určených pro průmyslové systémy. Paleta výrobků je velice široká a sahá od průmyslových skříní přes „backplane“ až k vysoce výkonným „Single Board Computers“.Informace o průmyslových počítačích rádi poskytneme na požádání. ADLINK

Naše klíčové body

  • Naší hlavní filosofií je pro naše zákazníky přinášet kvalitní výrobky a služby uspokojující jejich stále rostoucí potřeby. Nabízíme našim zákazníkům taková řešení, aby při zachování poměru cena/výkon byla jejich investice zachována i v budoucnosti.
  • Snažíme se budovat dlouhodobé a pevné partnerské vztahy se svými zákazníky, založené na principu vzájemné důvěry, ve spolehlivosti a kvalitě dodávaných produktů a poskytovaných služeb.
  • Informujeme naše zákazníky o nových produktech, komunikačních systémech a dalších novinkách, které se objevují na trhu.
  • Absolvujeme řadu školení o nových technologiích a nových produktech, abychom neustále zvyšovali svou kvalifikaci.