REFERENČNÍ LISTINA NĚKTERÝCH ZAJÍMAVÝCH ZAKÁZEK

ROK 2009
Města a obce v ČR Realizaci projektu - Výzva 02 eGoverenment v obcích CzechPOINT - upgrade a plná verze pracoviště - na obecních nebo městských úřadech (celkem patnáct instalací včetně zaškolení CzechPOINT).
Jihočeská universita v ČB Komplexní dodávka pro vybavení účebny obsahující strukturovanou kabeláž kat. 6, lokální síť (server a jedenáct pracovních stanic), řešení pro audio-video, ozvučení, projekce včetně montáže a instalace a dále vybavení učebny nábytkem .
VaK Jižní Čechy a.s. Dodávka serveru Dell PowerEdge R610 a diskového pole Dell MD3000 (15x600GB SAS).
ROK 2008
CCS CarePaq Pokračování projektu pro školy, hledající levnější a méně centralizovanou správu IT. Jde o pronájem softwarového produktu a služeb maximálně zjednodušující správu kont, PC a dalšího. K 31.12.2008 byl CCS Carepaq instalován a využíván ve dvanácti školách.
Internetové služby, telefonování po Internetu (VoIP) Ve třetím roce našeho působení na telekomunikačním trhu v oblasti poskytování internetové služby včetně VoIP pro firmy i pro domácnosti jsme rozšířili naši Metropolitní síť o optickou páteř. K ní jsme připojili nové domy (Luční jez). V rámci přechodu z analogovho vysílání na digitální jsme "zasíťovali " několik panelových domů (TV rozvody, SAT rozvody a samozřejmě rozvody pro Internet a VoIP). V součastnosti využívá služby naší sítě CCSnet již přes čtyřista spokojených zákazníků. Firmy i domácnosti.
PKS System s.r.o. Komplexní dodávka počítačové sítě, server, pracovní stanice, strukturovaná kabeláž, instalace OS Linux, v provozovně v Praze.
ROK 2007
Madeta a.s. Komplexní dodávka řešení pro audio-vizuální místnost, zahrnující projekci obrazu, ozvučení, řízení světel, žaluzií, klimatizace včetně kvalitního řídícího systému. (Bylo řešeno ve spolupráci s firmou Image cz s.r.o.). Dodávka satelitního anténnho sytému pro 16 přípojných míst, včetné rozvodů a instalace.
Webové prezentace V tomto roce jsme začali poskytovat našim zákazníkům komplexní řešení této Internetové aplikace. Vytvoření „tváře“ webu (webdesign), vytvoření elektronického obchodu, hosting na našich serverech, naplnění webu a e-obchodu daty zákazníka a samozřejmě také zaškolení.
Internetové služby, telefonování po Internetu (VoIP) Ve druhém roce našeho působení na telekomunikačním trhu v oblasti poskytování internetové služby včetně VoIP pro firmy i pro domácnosti se nám podařilo rozšířit naši bezdrátovou síť CCSnet do dalších obcí v okolí Českých Budějovic (např. Srubec, Doudleby, Roudné, atd.) a také v samotných Českých Budějovicích. V součastnosti využívá služby naší sítě CCSnet již přes stopadesát spokojených zákazníků. Firmy i domácnosti.
ROK 2006
Madeta Group a.s. Komplexní dodávka systému pro řízení velkoskladu a odbavovacího terminálu Madeta v Jesenici u Prahy, jehož součástní byly dodávky mobilních počítačů (snímačů čárového kódu) a instalace bezdrátové sítě a její propojení s mainframe v ČB.
Obec Úsilné Úspěšné realizování projektu Internet do každé domácnosti v obci Úsilné. Připojili jsme na sedmdesát domácností vysokorychlostním bezdrátovým připojením k celosvětové síti Internet. Projekt byl částečně dotován z peněz EU.
Internetové služby, telefonování po Internetu (VoIP) V tomto roce jsme začali působit na telekomunikačním trhu. Naším záměrem strategie je poskytovat internetové služby včetně VoIP pro firmy i pro domácnosti. Vlastníme licenci pro poskytování telekomunikačních služeb (telekomunikační koncese). V současné době máme vybudovanou bezdrátovou síť, kromě obce Úsilné, tzv. CCSnet, ke které je připojeno na dvacet firem a cca patnáct domácností. Někteří zákazníci využívají i telefonování po Internetu.
ROK 2005
Madeta Group a.s. Komplexní dodávka systému pro řízení velkoskladu a odbavovacího terminálu Madeta Pelhřimov, jehož součástí byly dodávky mobilních počítačů (snímačů čárového kódu) a instalace bezdrátové sítě a její propojení s mainframe v ČB.
CCS Carepaq Úspěšný start projektu pro školy hledající levnější a méně centralizovanou alternativu správy IT k projektu "INDOŠ". Jde o pronájem softwarového produktu a služeb maximálně zjednodušující správu kont, PC a dalšího. K 31.12.2005 bylo v provozu pět škol, využívajících CCS Carepaq. Bližší zde.
Outsourcing V tomto roce jsme rozšířili portfolio firem, kterým poskytujeme komplexní servisní služby. Tyto služby mají pro zákazníka výhodu zejména v úspoře finačních prostředků za vlastní pracovníky IT. K 31.12.2005 poskytujeme komplexní servisní služby 15-ti firmám.
ROK 2004
Hauser spol. s.r.o. Zákazník je výrobcem chladícího zařízení a jeho majitelem je firma Hauser GmbH z Rakouska. Zajišťujeme komplexní outsourcing, dodávku sítě Windows, technickou a servisní podporu, dodávku hardware.
Keytec České Budějovice s.r.o. Realizace kompletní IT strukturované kabeláže ve výrobní hale. Dodávky hardware. Vytvoření www stránek. Dodávky speciálních průmyslových skříní pro PC.
ZŠ Lišov Realizace školní počítačové učebny včetně IT strukturované kabeláže.
ROK 2003
Státní zámek Hluboká, Státní zámek Rožmberk Úspěšná realizace IT strukturované kabeláže s vysokými nároky ze strany památkového ústavu, včetně Komplexní dodávky IT hardware a koncového software.
Arsana s.r.o. Kompletní outsourcing. Zákazník provozuje supermarket a turistické centrum na hraničním přechodu Hevlín a diplomatickou prodejnu včetně námi dodaného webového obchodu, data z poboček jsou on-line přenášena pomocí VPN na hlavní servery centrály.
Orin s.r.o. Kompletní outsourcing. Zákazník obchoduje s agrochemií a zemědělskými komoditami.
ROK 2002
Jihostroj Velešín Dodávka a instalce RISC Serveru DS20E.
Viscofan CZ a.s. České Budějovice Průmyslové PC na bázi Adlink technology včetně dotykových monitorů.
PKS Systém s.r.o., Praha Komplexní outsourcing. Společnost pracuje pro dopravní podnik hl. města Prahy. Inovace našeho řešení hardware a software z roku 1996 spočívající zejména v přechodu na OS LINUX na novém serveru na bázi Intel Dual XEON CPU, Cheetah SCSI, 1GB páteřního rozvodu sítě. Propojení poboček pomocí VPN. Výhradní dodávky veškerého hardware, kabeláže a spotřebního materiálu.
ROK 2001
Škoda Praha, elektrárna Temelín Dodávky strukturované kabeláže včetně optických tras pro budovu v objektu JETE, dodávky PC komponentů. Dodávky pracovních stanic a dalších komponentů.
ČHMÚ, Č.Budějovice Dodávky pracovních stanic a serveru včetně příslušenství a síťových komponentů.
MAAG studio, Havanská 10 Praha 7 Komplexní outsourcing. Dodávka sítě Windows NT. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru a pracovních stanic, dodávky hardware.
ROK 2000
Čechofracht a.s., Na příkopě 8, Praha 1 Počítače , komponetnty VT, periferie a software, tiskárny.
Řiditelství silnic a dálnic, Lidická, Č.Budějovice Komplexní zasíťování nové budovy - strukturovaná kabeláž včetně optické páteře.
Meta a.s., Klaricova 17, Č.Budějovice Počítače , komponetnty VT a software, síť Windows NT.
ROK 1999
GAMEX České Budějovice Počítače Compaq, periferie, příslušenství.
EGC Č.Budějovice Dodávka sítě Windows. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru a pracovních stanic, dodávky hardware.
Městský úřad Český Krumlov Komplexní řešení IT infrastruktury na otevřeném software. Souborové, poštovní, databázové, webové a aplikační servery LINUX, jejich kompletní návrh instalace a konfigurace software třetích stran. Komplexní outsourcing.
ROK 1998
EKOEKO, České Budějovice Komplexní outsourcing. Dodávka služeb. Poradenství, projektování, instalace a špičkový servis sítě a výpočetní techniky.
Jihočeské Mlékárny, České Budějovice Dodávka sítě Novell. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru a pracovních stanic, dodávky hardware.
TOP CON servis s.r.o., Praha Komplexní outsourcing. Dodávka sítě Winodws NT. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru a pracovních stanic, dodávky hardware.
ROK 1997
EGU Brno, prac. Č.Budějovice Dodávka sítě Novell. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru a pracovních stanic, dodávky hardware.
Hotel Gomel České Budějovice, Chmeleského 1096/12 Komplexní outsourcing. Dodávka sítě Novell. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serverů a pracovních stanic, dodávky hardware.
Ammirati Puris, Žitná ul.6-8, 110 00 Praha 1 Komplexní outsourcing. Dodávka sítě Novell. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru a pracovních stanic, dodávky hardware.
ROK 1996
Kaučuk Kralupy a.s., Kralupy nad Vltavou dodávky pracovních stanic CCS a serverů CCS včetně příslušentví a síťových komponentů (cca 400 ks PC)
Dopravní podnik hl. m. Prahy Pro zákazníka jsme navrhli a zrealizovali řešení pro uchovávání a vyhledávání dat z rozsáhlé databáze včetně fotokopií a scanování originálních dokumentů. Řešení bylo postaveno na serveru CCS s OS WINDOWS NT vybaveném vysokokapacitním diskovým polem.
Koh-i-noor a.s., Č. Budějovice dodávky průmyslových počítačů a jejich komponentů, dodávky pracovních stanic
ROK 1995
Stavitelství Kašparů-Koller Komplexní outsourcing. Dodávka služeb. Poradenství, projektování, instalace a špičkový servis sítě a výpočetní techniky.
Finanční ředitelství hl.města Prahy Komplexní outsourcing. Dodávka servisních služeb. Servis počítačů, tiskáren a dalšího příslušenství výpočetní techniky
Národní lékařská knihovna Praha Sít Novell. Dodávka serveru, pracovních stanic a dalšího příslušenství výpočetní techniky.
ROK 1994
Úřad práce Kolín Komplexní dodávka sítě Novell. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru CCS a pracovních stanic CCS a dodávky hardware.
Úřad práce Louny Komplexní dodávka sítě Novell. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru CCS a pracovních stanic CCS a dodávky hardware.
Ministerstvo práce a sociálních věcí Praha Dodávky příslušenství výpočetní techniky.
ROK 1993
HORNICKÁ POJIŠŤOVNA, Most Komplexní dodávka sítě Novell. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru CCS a pracovních stanic CCS a dodávky hardware
MAŠÁT- HOTEL, Tábor Komplexní dodávka sítě Novell. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru CCS a pracovních stanic CCS a dodávky hardware.
JIHOČESKÉ PIVOVARY Komplexní dodávka sítě Novell. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky pracovních stanic a dodávky hardware pro pivovary ve Strakonicích, Protivíně, Třeboni a v ČB (Samson). Strukturovaná kabeláž v pivovaru Budvar.
ROK 1992
CITY UNIVERSITY, Bratislava Komplexní dodávka sítě Novell. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru a pracovních stanic a dodávky hardware.
ACADEMIA CENTRUM, Bratislava Komplexní dodávka sítě Novell. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru a pracovních stanic a dodávky hardware.
ČSAD Plzeň, Rokycanská 27 Zajištění přechodu z mainframe na PC. Konzultace, instalace OS UNIX na serverech, software na pracovních stanicích, včetně komplexní dodávky hardware, síťových prvků a kabelovéých rozvodů pro všechny střediska v Západočeském regionu.
ROK 1991
ČKD-TRAKCE Dodávky serverů a pracovních stanic včetně příslušenství.
Třinecké železárny Komplexní dodávka sítě Novell. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru a pracovních stanic a dodávky hardware.
ELITEX Ústí n/Orlicí Dodávky serverů a pracovních stanic včetně příslušenství.
ROK 1990
ČSAD Plzeň Zajištění přechodu z mainframe na PC. Konzultace, instalace OS UNIX na serverech, software na pracovních stanicích, včetně komplexní dodávky hardware, síťových prvků a kabelovéých rozvodů.
Gamex, Č.Budějovice Komplexní dodávka sítě Novell. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru a pracovních stanic a dodávky hardware.
Dopravní podnik města Prahy Komplexní dodávka sítě Novell. Poradenství, vyprojektování, instalace a konfigurace včetně dodávky serveru a pracovních stanic a dodávky hardware.