CCS international s.r.o.

English

P O Č Í T A Č E   C C S


 

Řada Hardy

CCS servery "Hardy" nebo servery Supermicro sestavujeme na míru zákazníkovi a to podle účelu, požadovaného výkonu, provozovaného OS a robustnosti. Škálovatelnost je velice pestrá a začíná od levných malých serverů až po víceprocesorové fault-tolerant servery, určené pro montáž do 19" systémů, včetně dalších komponent těchto systémů. Nabídka je vždy stanovena po domluvě se zákazníkem ohledně těchto požadavků a zpracování projektu.

Počítačové sestavy konfigurujeme dle přání zákazníka. Obraťte se na nás.


 

Řada Leader

CCS počítače řady "Leader" jsou určeny pro náročnější kancelářské práce, kde je požadavek na rychlost odezvy, na zpracování velkého množství dat, dále pro zpracování videa a zvuku nebo pro práci v podobných systémech. Počítače "Leader" jsou navrženy pro vysoký výkon bez kompromisů poměr cena/výkon, neboť zde nejsou používány odlehčené verze hardware. Počítače "Leader" jsou současnou technologickou špičkou. Prohlášení o shodě: zde.

 

Řada Worker

CCS počítače řady "Worker" jsou postaveny pro optimální práci v kanceláři, kde se nevyžaduje velký výkon video karty. Počítače jsou vybaveny základní deskou all-in-one firmy INTEL, což zajišťuje při splnění požadavků na výkon počítače nízkou cenu. Samozřejmostí je síťové připojení GLAN a mechanika DVD-ROM. Pro práci v kanceláři je důležitý kvalitní monitor, protože počítač je využívaný většinu pracovní doby. Zde doporučujeme 24" LCD monitor formátu 16:9 (wide). Prohlášení o shodě: zde.

Řada Workstation

CCS počítače řady "Workstation" jsou postaveny s ohledem na potřebu extrémního výkonu. Jsou vhodné pro modelování pomocí softwaru CAD 2D a 3D, pro náročnou kancelářskou práci při prohlížení a úpravách 2D a 3D modelů, dále pro práci s průmyslovou 3D grafikou (GPU servery), pro náročné technické a vědecké výpočty, atd. CCS Workstation jsou postaveny na bázi procesorů INTEL nebo AMD. Prohlášení o shodě: zde.

Ceny sestav CCS počítačů dle požadované konfigurace: kontaktujte nás